Müşteri Paneli

Robotik Süreç Otomasyonu

RPA birçok iş sorunu için çok amaçlı bir çözüm olmasına rağmen, insan işgücüne duyulan ihtiyaç devam etmektedir.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) Hizmetleri

İş süreçlerinizin verimliliğini ve üretkenliğini artırın Robotik süreç otomasyonu (RPA) tıp, bankacılık, sigortacılık ve diğer alanlarda başarıyla kullanılmaktadır. RPA'nın uygulanması, maliyetleri ve insan hatasını azaltmaya ve işletmeler için uyumluluğu artırmaya neden olur.

RPA teknolojisi insan yerine zaman alan görevleri yerine getirir. Çalışanların daha yüksek değerli görevleri yerine getirebilmeleri için manuel çabaları azaltır. Akıllı bir RPA botu şunları yapabilir: Bir bilgisayar arayüzü ile etkileşim (ör. Bir CRM sistemi, elektronik tablo, web sitesi) Verileri otomatik olarak gir Bilgi toplama ve dosyalama Çok adımlı işlemleri yürütme

RPA'nın Faydaları

RPA süreci insan işgücünün yerini tamamen almıyor; bir işletmenin sahip olabileceği birçok konu için çok amaçlı bir çözümdür. Otomasyon süreçleri işin yeniden düzenlenmesine ve tam zamanlı çalışanların akıllıca kullanılmasına yardımcı olur.

RPA birçok iş sorunu için çok amaçlı bir çözüm olmasına rağmen, insan işgücüne duyulan ihtiyaç devam etmektedir. Soru, hangi işlerin RPA ile değiştirileceği değil, çalışmanın RPA yardımı ile nasıl yeniden düzenleneceği sorusudur.

Çalışan Artışı

Tekrarlanan ve sıradan işlerin otomasyonu, personel ve çalışanları serbest bırakır ve daha yüksek değerli görevleri yerine getirmelerini sağlar

Daha Fazla Uyum

RPA süreci, işletmenin belirli ihtiyaçlarına ve standartlarına göre bir sistemi çalıştıracak şekilde özelleştirilebilir ve ayarlanabilir

Hızlı Olumlu Etki

Botların kurulduğu andan itibaren, kuruluşların gelişmeleri fark etmesi birkaç hafta meselesidir.

Güvenilirlik

RPA süreci hata oranını azaltır, çünkü robotlar insan hatalarından kaçınır. Otomatikleştirilmiş bir süreç yorulamaz, dikkati dağıtamaz veya hasta olamaz ve yılda 24/7 * 365 gün görev yapmaya devam eder.

Sunucu Altyapısını Yükseltmeye Gerek Yok!

RPA'nın ana ve en iyi avantajlarından biri, herhangi bir BT altyapısının yükseltilmesini gerektirmemesidir.

Geliştirilmiş Müşteri Deneyimi

RPA süreci, üstün geri dönüşler, daha iyi yanıt süresi ve müşterilerle daha iyi iletişim sağlar

RPA Sürecimiz

İşletmelere fikirden ürün teslimine ve sürekli desteğe kadar tam zamanlı geliştirme sağlıyoruz

RPA için İş Analizi

İş analizi, otomatik bir çözümün uygulanmasında en önemli adımdır. Bu hizmet, müşterilerin robotik süreçleri tanımlamasına ve işletmelerine neyin mükemmel uyduğunu anlamalarına yardımcı olur. Bu aşamada müşteriler, RPA'nın iş akışı ve beceri gereksinimlerini nasıl değiştirebileceğini anlarlar.

İş Vaka Keşfi

Bu hizmet bir işletmenin ve süreçlerinin değerlendirilmesini içerir. İş analistleri, maksimum verimlilikle bir yol haritası oluşturmak için bir iş ekibiyle birlikte çalışır. Ayrıca, işletmenin mevcut BT ortamına bağlı olarak daha iyi bir iş yükü ve otomatikleştirilebilecek veya otomatikleştirilmesi gereken süreçleri seçebilirler.

RPA Kavram Kanıtı

Uygun RPA vakalarını belirledikten sonra uzmanlar, RPA'nın bir işletme için değerini kanıtlama hedeflerini belirler. Bir kavram kanıtı çalıştırmak, başarılı RPA uygulamasından sonra ekstra yardıma gerek olup olmadığını anlamaya yardımcı olur veya dahili yetenekler tarafından desteklenebilir.

RPA Uygulaması

Tüm koşulları müşterilerle tartışıyor ve RPA botlarını işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyguluyor ve ayarlıyoruz.

Robotik Süreç
Niximera Fabrika
Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı