Müşteri Paneli

Niximera Yazılım Hakkında

Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Hizmet Zamanı

 Her iyi iş, farklı bir şey yapma niyetiyle başlatılıyor. Ancak her büyük iş, müşterilerimiz için harika bir deneyim oluşturuyor. Küçük bir nüans ama etkisi büyük. Bir işi başarılı kılmak için gereken binlerce şey olsa da, önemli olan hizmetin gerçekleştiği o kritik zamandır.

 Doğru malzemeleri elde edersiniz. Doğru üretim sürecini kurgularsınız. Siparişleri nasıl alacağınızı ve müşterilerinize ne kadar hızlı teslim edebileceğinizi planlarsınız. Müşterilerinizle ilgilendiğiniz ana kadar başarıya giden tüm kararları alırsınız. Kan ter ve gözyaşları içinde kalırısınız ama sadece o hizmet anında müşteriniz tarafından değerlendirilirsiniz. Önemli olan hizmet anı. Misyonumuz, müşterilerimizin hizmet anlarını, başarılı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. İnsanlar sıklıkla müşterilerimizin neden bizimle iş yapmayı tercih ettiğini soruyor. Bunun bir nedeni, onları daha çevik hale getirmek için geliştirilen lider kurumsal yazılımlarımızdır.

Neden Niximera?

 Müşterilerimize takıntılıyız. Hem hayallerini hem de karşılaştıkları zorlukları anlayabilmek için müşterilerimizi dinlemeyi asla bırakmaz ve ardından en önemli sorunlarını çözmek için teknolojiyi kullanarak çalışmaya başlarız. Paradan insana kadar her şeyi yönetmek için yeni nesil çözümlerle günümüzün iş kurucularını yönlendirmeye yardımcı oluruz. Sosyal ve mobil teknolojimiz, dünyanın her yerinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı ve bilinçli kararlar alabilmeniz için canlı bilgiler sağlıyor. Seçim, destek, uzmanlık ve yenilik sunarak müşterilerimizi ömür boyu destekliyoruz. Sebeplerinizi savunuyoruz ve en çok ihtiyacınız olduğunda dünya lideri tavsiye ve destekler sağlıyoruz. Önce güveninizi kazanmak için çalışıyoruz. Sonra işlerinizi yoluna koymak için çalışmaya devam ediyoruz. Uzman çözüm yelpazemiz, derin alan bilgimizi ileri teknoloji ve hizmetlerle birleştiriyor. Sürekli değişen bir dünyada profesyonellerin iş yapma biçimlerini geliştirmelerine ve karmaşık sorunları güvenle çözmelerine yardımcı olmaya kararlıyız.

Programlama Ekibi

Ekibimiz, sağlam, güvenilir ve son derece etkili Yazılım çözümleri sunmak için platformları ve en yeni yöntemleri kullanarak müşterilerimize yıllarca değer katar.

Kalite Güvencesi

Sıkı kalite kontrolü, kalite çözümlerimizin temellerinden biridir. Kalite Güvence bölümü bağımsız olarak çalışır ve hem Niximera içinde hem de harici müşterilerimiz için ayrı bir hizmet olarak hizmetler sunar.

Ürün Geliştirme

A'dan Z'ye Yazılım ürünleri oluşturmaktan sorumlu ayrı bir bölümümüz var ve bu süreçteki her bir öğeye değer katıyoruz. Müşterilerimizin işlerini üstün danışmanlık ve Yazılım geliştirme hizmetleriyle dönüştürmeye yardımcı olarak dijital çağda rekabet edebilir hale getiriyoruz.

Niximera Akademi

Çalışanlarımızın niteliklerini geniş uygulama deneyimlerine öğrenme sürecini ekleyerek sürekli olarak sürdürüyor ve geliştiriyoruz. Mühendislerimizin çoğu en azından birkaç teknolojiyi biliyor ve işlerinde tüm teknolojik yenilikleri kullanıyor.

Avantajlarımız

Niximera, müşteri odaklı bir "hizmet" anlayışına sahip bir şirkettir. Hizmetinizdeyiz. Önderlik edebilir veya takip edebiliriz. Ana hedefimiz, günümüzün BT pazarında en yüksek kalite standartlarını ve en iyi uygulamaları sürdürmektir.

Niximera Toplantı

Az zamanda çok iş başardık.

Kurucusu Yazılım mühendisi, nadir yazılım şirketlerinden biri olan Niximera 15 yılı aşkın tecrübemiz ve zoru başardığımız projelerimiz ile piyasanın gözdesi olmaya devam ediyoruz.

Haksız kazanç. Yazılım şirketleri isteklerinizi dinleyip, kullanmayacağınız modüleri ekleyip fazla para talep ediyorlar. Esnaf şikâyetçi. Özellikle kobiler Yazılım şirketlerinin söz verdiklerini yapmadıklarını belirtiyorlar. Bu ve buna benzer durumları düzeltmek en önemli amacımız.

Basit projelerden milyonlarca dolar kazanıp parsoneline asgari maaş ve sahte gelecek vaadlerinde bulunan şirketlerden değiliz. Kazançlar eşit. Verileriniz şifreli algoritmalarımız tarafından korunmaktadır. Biz dahil kimse verilerinizi görüntüleyememektedir. Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Bu yüzden proje tesliminden sonraki 3 ay ücretsiz onarım hizmeti sunuyoruz. Faturasız iş isteyenleri geri çeviriyoruz. En başta dediğimiz gibi, genç bir şirketiz ancak 15 yıllık tecrübelerimizi işimize yansıtarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Tecrübelerimize ortak olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Çözümlerimiz

Şirketimiz, işletmeler için Yazılım geliştirme konusunda engin deneyime sahiptir ve alanında liderler arasında yer almaktadır. Bu yeterlilik düzeyine ulaşmak için profesyonel bir ekip, eldeki deneyim, en yeni araçlar ve teknolojiler ve alışılmışın dışında düşünme yeteneği gerekir.

Niximera'nın ekip üyeleri, müşterilerimize kurumsal operasyonları çeşitli şekillerde destekleyebilecek güvenilir ve güncel çözümler sunar. Yazılım geliştirme kuruluşunun işlemleri otomatikleştirmesine ve performans düzeyini artırmasına yardımcı oluyoruz.

Uzmanlar gereksinimlerinizi analiz eder ve belirli sorunları çözen en iyi çözümleri bulur. Sadece özel yazılımlar oluşturmuyoruz, aynı zamanda bunu işletmenin sistemine entegre ediyor ve altyapısını iyileştiriyoruz. Eski Yazılım, genel kurumsal üretkenlik düzeyini düşürür.

Sağlık hizmetleri, enerji, petrol ve gaz, eğlence, ulaşım ve nakliye, toptan ve perakende, finans ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı sektördeki işletmeler için özel uygulamalar geliştirdik.

Niximera kimdir? Niximera Hakkında

Niximera güncel teknolojiler ile yazılım geliştirmeleri yapan, müşterilerine teknolojik danışmanlıklar veren, tasarım üreten ajans seviyesinde yeteneklere sahip, profesyonel yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmeti temelli, resmi bir şirkettir. Güven kazanmak için çalışır.

Niximera ne hizmetler verir?

Web sitesi tasarımı, web sitesi geliştirmesi, web tabanlı uygulamalar, masaüstü programları, mobil yazılımlar, fabrika otomasyonları, ortak platformlar, içerik yonetim sistemleri, mühendislik otomasyonları, hizmet programları, anahtar teslim yazılımlar, size özel yazılımlar, size özel web siteleri, size özel mobil uygulamalar, bankacılık yazılımları, drone programlama, insansız kara araçları yazılımları, elektirikli kara araçları yazılımları vb..

Kimler Niximera'nın hizmetlerinden faydalanabilir?

İşletmelerinin çağa ayak uydurması için dijital dönüşüme ihtiyacı olanlar, yeni işletme kuracak olanlar, kazançlarını büyük oranda arttırmak isteyenler, kayıpları azaltmak ve kâr oranını arttırmak isteyenler, işletmedeki yönetimi raporlamak isteyenler, yeni fikirlerini hayata geçirmek isteyenler, doğaya, insana, hayvana veya çevresine faydalı yazılımlar geliştirmek isteyenler, ortak platformlar ile istihdam sağlamak isteyenler, işçilerini işsiz bırakmadan otomasyon yaptırmak isteyenler, hizmetlerini müşterilerini memnun edecek şekilde titizlenerek vermek isteyenler. Kısacası herkes bizim hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Niximera nasıl faydalar sağlayabilir?

Yazılım geliştirerek kâr oranınızı arttırabiliriz. Hizmetlerimiz raporlama ve yönetim için büyük katkılar sağlar. Yönetilemeyen her veriyi yönetilebilir ve raporlayabilir hale getirebiliriz. Ortak platform yazılımlar ile istihdam yaratan yazılımlar geliştirebiliriz. Profesyonel işlerinizi dijital ve otomatik hale getirebiliriz. Fire hesabı gibi ağır algoritmalar gerektiren yazılımlar geliştirerek tasarruf ettirebiliriz. Geridönüşümü destekleyen makine ve yazılımlarını geliştirebiliriz.

Çağımızın sorunu güvensiz yazılım şirketleri.

Bu yüzyılda belki milyonlarca işletme yazılım şirketlerinden şikayetçi. Niximera çözüm olarak 3 sözleşmeli güvence sistemini getirdi. Satış sözleşmesi, mevzuat sözleşmesi ve 3 aylık ücretsiz bakım sözleşmesi. Noter huzurunda hazırlanan bu sözleşmeler ile projeleriniz hem güvende, hemde itlaf halinde tüm İstanbul Mahkemeleri sizin hakkınızı korumak için görevde. Sözleşmelerimiz kanun hükümlerine uygun ve tamamen son tüketiciyi yani müşterilerimizi korumak için resmi belge olarak hazırlanmaktadırlar.

Niximera'da kaç personel çalışıyor?

4 tasarımcı, 6 arkauç yazılımcı 4 ön uç yazılımcı, 2 sosyal medya uzmanı, 4 proje yöneticisi, 2 iş analisti, 6 mobil yazılım geliştirme personeli, 3 yazılım test uzmanı, 2 müşteri hizmetleri personeli ve 1 hizmetli personel bulunmaktadır.

Niximera verdiği hizmetleri nasıl garanti altına alıyor?

Niximera, hizmet verirken hakkınızı korumak için çözüm olarak 3 sözleşmeli güvence sistemini hayata geçirdi. Satış sözleşmesi, mevzuat sözleşmesi ve 3 aylık ücretsiz bakım sözleşmesi. Noter huzurunda hazırlanan bu sözleşmeler ile projeleriniz hem güvende, hemde itlaf halinde tüm İstanbul Mahkemeleri sizin hakkınızı korumak için görevde. Sözleşmelerimiz kanun hükümlerine uygun ve tamamen son tüketiciyi yani müşterilerimizi korumak için resmi belge olarak hazırlanmaktadırlar.

Büyük şirketler neden Niximera ile çalışıyor?

Müşterilerimizin tamamı hizmetlerimizin geliştirme sürecinden tutunda, teslim ettiğimiz ana kadar, teslim ettikten sonra verdiğimiz eğitimlerden tutunda, proje bitimindeki ücretsiz 3 aylık bakım anlaşmamızı satın almaktan çok memnun. Kod yazarken açıklama satırları ile anlattığımız için devrettiğimiz müşterilerimizin kendi personelleri tek bir soru sormadan projeyi teslim alabiliyor. Arzu ederseniz kiraladığınız ya da satın aldığınız fiziksel sunuculara kurulumları ücretsiz yapıyoruz ve projenisi sorunsuz teslim ediyoruz.

Niximera için teknolojinin önemi?

Teknoloji, gün geçtikçe robotlaşmaya ve otomatikleşmeye gidiyor olsa da istihdam kayıplarını azaltmak için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Bir fabrikanın otomasyonunu hiç bir personeli işden çıkarmayacakları şekilde geliştiriyoruz. İşimiz kimsenin ekmeğiyle oynamak değil, işlerini kolaylaştırmak. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerinizin temelini otomasyonla geliştirirken, işçilerinizin sadece makineleri kontrol etmelerini sağlayarak, işlerini kolaylaştırmak ve insanoğlu hatalarını en aza indirmek için çalışıyoruz.

Niximera ne demektir?

Niximera, Yunan mitholojisinde bulunan Nyx ve imera tanrıçalarının isimlerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Anne kız olan bu iki tanrıça, efsanelere göre gece ve gündüz tanrıçalarıymış. Niximera ofisi 24 saat çalıştığından gece gündüz çalışma prensibine dayanarak bulduğumuz bu isim birleşimden oluşmaktadır. Kurucuları Türk'dür ve Türkiye'de kurulmuştur.

Niximera ile yazılımın geleceği.

Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz yazılımların yanında hobi olarak geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz ile gençlerin eğitimlerine katkı sağlamak amacındayız. Pandemi gibi zorlukların değerli öğretmenlerimize ve pırlanta gibi öğrencilerimize sorun çıkartması bizi üzmeye devam etmektedir. Bu gibi sorunlar ilelebet son bulmayacağı için ve geleceğimizi daha sağlam eğitim temeliyle inşaa edebilmemiz için progeler geliştiriyoruz.

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı : Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Merkez Adresi : Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1997. Sokak, Numara 12, Kat 3, Ofis 25, PhuketLife Residance, Beylikdüzü, İstanbul

Vergi Dairesi : Esenyurt Vergi Dairesi

Vergi Numarası : 47959425140

Oda Sicil No : 1203499

Ticaret Sicil No : 213709-5

Meslek Grubu : 5-BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Nace Kodu : 62.01.01-Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)

Telefon Numarası : 0 850 532 64 59

Telefon Numarası : 0 534 569 31 11

Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı