Müşteri Paneli

Niximera işletmenize özel yazılım geliştiriyor.

Siz de mutlu müşterilerimiz gibi ekibimize güvenin.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Özel Yazılım veya Özel Program Ne Demek?

Kısaca soruna çözüm getiren yazılım demek. Doğru sorunu çözmek. Sorun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir konu için sizinle toplantı gerçekleştiriyoruz. Problem yaratan konuyu ele alıp çözümler sunuyoruz. Profesyonel çözümler ile size bir dizi teklif getiriyoruz. Bütçenize uygun olan çözüm için geriye geliştirmek kalıyor.

Profesyonel ekibimiz sizin için en iyisini geliştiriyor. Bunu yaparken sorununuza odaklanıyor ve çözüm geliştiriyor. Bir dizi yazılım ortaya çıkıyor. Gerekirse donanım (sunucu, robot, bilgisayar, endüstriyel cihazlar vs..) üretiyoruz. Yazılımlarım toplamına program deniyor ve donanımla yazılım birleşince otomasyon oluşuyor.

Websiteler, Mobil Uygulamalar, Masaüstü Programları, Veritabanı Dizaynları, Bulut Çözümler.

İyi programlar, veritabanı algoritmalarının profosyonelce geliştirilmesinden belli olur. Genişletilebilir ve saldırıya uğradığında sağ çıkan veritabanı, en iyi uygulamayı sırtlar. Sorunlarınızın profesyonelce çözümlenmesi için iyi yazılımlar gereklidir ve en iyisi için iyi ekip çalışması yapılması gerekmektedir. Eğer ekip sıkı çalışırsa her sorun çözüme kavuşur.

Website tasarımı ve geliştirmesi için ekiplerin birleşmesi gerekir ve iyi entegrasyon, çok iyi sonuçlar verir. Sorunlarınızın çözümü için AR-GE çalışması gerekebilir. Her türlü problem için en iyi çözüm Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'nde. Siz de mutlu müşterilerimiz gibi ekibimize güvenin.

Google

Niximera

Sunum Dosyası

Niximera portfolyo dosyasını indirebilir yada inceleyebilirsiniz.

PDF indir

Niximera

Presentation File

You can download or view the Niximera portfolio file.

Download PDF

Niximera

Präsentationsdatei

Sie können die Niximera-Portfolio-Datei herunterladen oder anzeigen.

PDF Herunterladen
Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı