Müşteri Paneli

Hazır Paket Ürünlerimiz | Niximera

Hazır paket anahtar teslim ve yatırım materyallerimiz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Koopsis

https://koopsis.com/

Akıllı taşıyıcılar kooperatifi programı ile üye, araç ve personel yönetimi yapabilirken, müşteri otomasyonu ile tüm borç ve alacak işlemlerini raporlayabilirsiniz. Yakıt modülü ve belge modülü ile tüm bilgilerinize eksiksiz olarak sisteme kaydolmaktadır. KoopSis ile kooperatifinizin iş, araç, personel, üye, gelir-gider yönetimini yapabilir ve canlı bir ortamdan hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

PAZARLAMA MODÜLÜ

Kooperatifinizin üyelerini ve araçlarını bu modülden düzenleyebilir, müşterilerinizi kaydedebilir, yeni iş takibinizi bu modülden gerçekleştirebilirsiniz.

MUHASEBE MODÜLÜ

Girilen işlerin fiyatlandırılması, yapılan masrafların takibi, alınan yakıtların takibi, gelir ve giderlerin detaylı bir şekilde takip edilebildiği modüldür.

YÖNETIM MODÜLÜ

Personel yönetimi, kullanıcı yönetimi, üye yönetimi, muhasebe yönetimi ve raporların içeren bir takip modülüdür.

Rotanix

https://rotanix.com/

Personel ve okul servis taşımacılığı yönetim programı ile müşterile rota, durak, yolcu ve veli bilgilerini ekleyebilir, araca şoför ve hostes ekleyebilirsiniz. Rotanix ile araç ve personel yönetimi yapabilirken, müşteri otomasyonu ile tüm borç ve alacak işlemlerini raporlayabilirsiniz.Yakıt modülü ve belge modülü ile tüm bilgilerinize eksiksiz olarak sisteme kaydolmaktadır

Tüm modüller sınırsız kullanılabilir.

Tüm raporlar ücretsiz.

Sınırsız kullanıcı tanımlama hakkı.

Satış sözleşmeli güvence.

7/24 destek ücretsiz.

Verileriniz bizimle günvende.

Barındırma ücreti yok.

Oto kiralama modülü ücretsiz.

Mercinix

https://mercinix.com/

İşinizi büyütmeniz için tasarlanmış, kolay kullanımlı e-ticaret yazılımı, Crm ve kampanya modüllerinden, depo sistemlerine kadar ihtiyacınız olan herşey Mercinix’ın gelişmiş e-ticaret altyapısında.

Tüm modüller sınırsız kullanılabilir.

Tüm raporlar ücretsiz.

Sınırlı kullanıcı tanımlama hakkı.

Satış sözleşmeli güvence.

7/24 destek ücretsiz.

İstediğiniz lokasyonda kurulum

Barındırma ücreti yok.

Ödeme entegrasyonu.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

CMS, İngilizce “Content Management System” kelimesinin kısaltılmışıdır ve Türkçe çevirisi ise “içerik yönetim sistemi” olarak kabul edilmiştir. Hazır kaynak kodlara sahip bu sistemler ile birçok farklı konuda ve alanda internet sitesi tasarlayabilir ve yayına alabilirsiniz.

İçerik yönetim sistemleri kod yazımından bağımsız olarak içerik güncellemeyi mümkün kılmalarıyla ticari işletmelerin de hayatını bir hayli kolaylaştırır. İçerik yönetim sistemi olmadan web sitesi içeriğinin değiştirilme sürecini görseniz, bu sistemleri kullanmanın ne kadar mantıklı olduğunu ve işleri ne kadar kolaylaştırdığını anlarsınız.

Temazsız Restorant Programı

Temazsız Restorant Programı

Nixtorant işletmenizde yer alan farklı merkezlerin gelir ve stoklarını tek bir noktada buluşturmanızı sağlayan entegrasyon sistemidir. Çoklu şube yönetimi (Patron Uygulaması) ile işletmenizin bütün şubelerini,tek bir noktadan yönetmenizi sağlar. Dövizli satış yapmak çok kolaydır. İşletme ayarlarından dövizli satışı aktif ederek satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Tek bir cihaz kullanmaya zorlamaz. İnternet olan herhangi bir cihazdan işlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Tabletler, akıllı telefonlar, bilgisayarlar... işletmenize gelen müşterileri kolayca kayıt edebilir, onlara bakiye tanımlayabilirsiniz. CallerID özelliği ile arayan müşterilerinizin tüm bilgilerini görebilirsiniz böylece siparişinizi çok daha hızlı şekilde alabilirsiniz. Paket siparişlerinizi çok daha kolay şekilde yönetebilirsiniz. Paket siparişlerinizin teslim edileceği müşterilerinize ait bilgileri kolayca kayıt altında tutabilirsiniz. Ürünlerinizin stok bilgilerini tutabilirsiniz. Eğer stokta kalmayan bir ürün sipariş olarak girilirse Adisyo sizi uyarır, böylece ürünün stoğunuzda kalmadığını anlarsınız.

Analiz Programı

Analiz Programı

Ethernet aracılığıyla organizasyonunuzdaki PC'lere bağlanın; Anton Paar'ın Davis 5'i, sorunsuz entegrasyon sağlar. Açık istemci/sunucu mimarisini temel alan sistem, üretim verilerini sunucunuza depolar ve işletme ağınızdaki birçok PC'de aynı anda görüntülemenizi sağlar. Tesisinizin herhangi bir yerindeki uzak ekranlarda gerçek zamanlı değerleri ve grafiksel trendleri gösteren aktif pencereyi görüntüleyin. Üretim ayarlarını, sınırları ve alarmları tek tek ürünler için kolayca ayarlayabilirsiniz. Ölçülen değerler spesifikasyonların dışında kaldığında, ekran rengi değişir veya sesli bir sinyal ekibinizi hemen uyarır. Hedef değerler ve alarm limitleri dahil olmak üzere markaya özel ayarlar, 999 içeceğe kadar programlanabilir. Ekibiniz ayrıca, mükemmel şekilde korunan bir ürün veritabanının oluşturulması ve yönetilmesinden de faydalanır. Proses sonuçlarını laboratuvar referans değerleriyle otomatik olarak karşılaştırarak rutin işlemler sırasında zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sistemin kalibrasyon ve ayarı kullanıcı dostu olup insan hatasını ortadan kaldıran otomatik analiz fonksiyonu ile entegre edilmiştir. Sapmaları ve diğer proses yetersizliklerini kolayca fark edip anında düzeltebilirsiniz. Sistem, verileri toplayıp depolamaya devam ederken başlangıç değerlerini görüntüleyebilirsiniz. Üretim yürütmeleri, tesisteki herhangi bir ofisten gözlemlenebilir. Başlatmalar/durdurmalar, aralık dışı değerler, trendler, ortalama değer, min./maks., standart sapma, çalışma süreleri, hattaki aksaklık süreleri, şişe/teneke kutu sayıları, ayar ve kalite verilerinin geçmişi (Cp, Cpk ve Kalite İndeksi vb.) gözlemlenebilir, görüntülenebilir, e-posta ile gönderilebilir, indirilebilir veya yazdırılabilir.

Niximera

Sunum Dosyası

Niximera portfolyo dosyasını indirebilir yada inceleyebilirsiniz.

PDF indir

Niximera

Presentation File

You can download or view the Niximera portfolio file.

Download PDF

Niximera

Präsentationsdatei

Sie können die Niximera-Portfolio-Datei herunterladen oder anzeigen.

PDF Herunterladen
Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı