Müşteri Paneli

Niximera Yazılım Yetenekleri

Ülkemiz ekonomisine katkı, sosyal sorumluluk projelerine katkı ve yeni projelere yeni fikirler.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Ülkemiz ekonomisine katkı, sosyal sorumluluk projelerine katkı ve yeni projelere yeni fikirler. Yenilikçi yaklaşımımız ve ileri teknolojiye duyduğumuz ilgi ile önce ülkemiz sonra dünya çapında yeni icatlar, yeni projeler sunar. Bilgi güçtür diyerek bıkmadan usanmadan kendimize yeni bilgiler katarak topluma faydalı projeler hazırlıyoruz. Gerek işletme sahiplerine gerekse toplumumuza kâr ve kazanç sağlayacak işler yapıyoruz. Dijitalleşmekte olan ülkemize bilişim ve dijital acıdan destek süreçlerinde var oluyoruz.

Sanayide ve daha pek çok alanda insansız teknolojilerin hâkim olacağı bir geleceğe inanan ve bu doğrultuda inovatif çözümler geliştiren bir teknoloji şirketiyiz. Teknolojiyle katma değer yaratabileceğine inanan, iş süreçlerini Yazılım ve makinelerle yönetmeyi planlayan, bilgiye her yerden ve en hızlı şekilde ulaşmak isteyen şirketlerle çalışıyoruz.

Kaynakların en etkin şekilde yönetilmesini sağlayan Yazılım çözümleri geliştiriyor, tüm işlem ve sonuçların raporlanabilir veriye dönüşerek otomatize edilebilecek tüm karar ve işlemlerin algoritmalar aracılığıyla makineler tarafından gerçekleşmesini sağlıyoruz. Bu sayede operasyon iş yükünü azaltıyor, maliyeti düşürüyor, iş süreçlerindeki verimi ve rekabet gücünü arttırıyoruz.

Değişime Adapte Olma

Değişimlere adapte oluruz. Değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.

Netlik

Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

Pozitif Bakış

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.

Rasyonellik

Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.

Hayatı Kolaylaştırmak

Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

Şeffaflık

Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Sahiplenmek

Ölçeğine bakmaksızın tüm projelerimizi sahipleniyoruz. Elimizden gelenin en iyisini, hakkıyla ve gönülden yaparak işimizden zevk alıyoruz.

Ekip Ruhu

Bir şirketin başarılı olabilmesi için en önemli faktörlerden biridir. Bazı zamanlar tek başımıza, bazı zamanlar takım olarak ortak bir amaç için ortak değerlerle çalışırız.

Yenilikçilik

Teknolojik gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık ve yaratıcı bir kadroya sahip sahibiz.

Denemek

Yeni teknolojilerle yeni denemeler yapıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Engellerin cesaretimizi kırmasına asla izin vermiyoruz.Hep daha iyisi için yeni yollar keşfediyoruz. Mücadeleden vazgeçmiyoruz.

Çözüm Odaklılık

Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.

Sadelik

Sadeleşmek çeviklik sağlıyor. Bu sayede hız kazanıyoruz. Enerji ve zaman kaybını önlüyoruz. Tasarruf ettiğimiz enerjiyi odaklandığımız konularda ustalaşmaya harcıyoruz.

Hedef Odaklılık

Zamanı hedef odaklı olarak etkin yönetir verdiğimiz işlerimizi söz verdiğimiz vakitte tamamlarız.

Yalınlık

Maddi manevi israftan kaçınıyoruz. Gereken kadar kaynakla mümkün olan en faydalı hizmeti sunuyor, ürünleri geliştiriyoruz.

Açık Kaynak

Yazılım geliştirirken açık kaynak (Open Source) dünyasının güvenliği en yüksek araç ve kütüphanelerini kullanmayı tercih ediyor ve özgür yazılımı destekliyoruz.

Risk Almak

Büyük ilerleme kaydetme yolunda küçük şeyler kaybetmeyi göze alıyoruz. Riskleri öngörmeye çalışıyor, çözümleri erkenden üretiyoruz.

Dinlemek

Karşımızdakini en ince ayrıntısına kadar dinliyor ve anlamaya çalışıyoruz.

Takdir

İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz.

Katkı Sağladıklarımız.

Yazılım güven temellerine dayalı bir sektördür. Biz de bu doğrultuda müşterilerimizle tüm içtenliğimiz ve şeffaflığımız ile günlük, haftalık, aylık olmak üzere proje süresince ve sonrasında rapor teslim etmekteyiz. Niximera olarak müşteri memnuniyeti en değer verdiğimiz ilkelerimizdendir.

 • KOOPSIS

  Taşıyıcılar, Nakliyeciler, Kamyoncular Kooperatifleri için özel olarak geliştirilen Web Uygulaması ile beraber çalışan mobil uygulama. Google Play'de yayımlanmaktadır.

 • Mikromax Satış Stok Uygulaması

  Mikro Muhasebe programına entegre ilk mobil satış uygulaması. İçerisinde Rot planı ve stok yönetimi modülleri barındırmaktadır.

 • Sigortaloji

  SigortaPro ile bağlantılı olarak çalışan ve web sitesi üzerinden tüm kullanıcıların kolayca kendilerine canlı olarak (online) teklif ve poliçe alabilmelerini sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

 • Sigorta Pro

  Canlı (Online) olarak sigorta teklifi alabileceğiniz, poliçe kesebileceğiniz, yenileme, iptal, hasar yönetimi, ön muhasebe gibi acente işlemlerini yapabileceğiniz web tabanlı bir uygulamadır. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

 • Günce Sigorta

  GÜNCE GROUP SİGORTA A.Ş. için geliştirilen kurumsal bir web sitesidir. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

 • MYSMS

  Toplu SMS gönderimini sağlayan ve bunları yönetebileceğiniz kolay arayüzlü bir mobil uygulamadır.

 • Beyoğlunda Gezersin

  Beyoğlu Belediyesinin isteği üzerine geliştirilmeye başlanmıştı ancak ödeme alınamadığı için yarım kaldı.

 • KOOPSIS CLOUD

  Taşıyıcılar, Nakliyeciler, Kamyoncular Kooperatifleri için özel olarak geliştirilen Cloud Uygulaması ile beraber çalışan mobil ve web tabanlı uygulama.

 • ALJ SİGORTA

  2 yıl kadar aktif olarak kullanılan uygulama minimum bilgi isteği ile sigorta poliçesi kesmekteydi. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

 • VerimIVAULT SECURITY

  İsviçre'de yeni kripto para birimini yaymak için yapılan projedir. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

 • TARBIL

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çiftçilere özel geliştirilen uygulama, yalnızca bakanlık tarafından dağıtılan tabletlerde yayımlanmaktadır.

 • UYDU GÖRÜNTÜLEME

  Taşıyıcılar, Nakliyeciler, Kamyoncular Kooperatifleri için özel olarak geliştirilen Cloud Uygulaması ile beraber çalışan mobil ve web tabanlı uygulama.

 • KOOPSIS CLOUD

  Tarbil projesi için tarlaları uydu aracılığı ile JPEG 2000 formatında fotoğraflayan bir uygulamadır. Başka bir firma tarafından yürütülüyor.

 • HAVA - SU

  Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından çiftçilere özel geliştirilen hava durumuna bağlı sulama verisi uygulamasıdır.

 • HOBBYDO

  Yalnızca İngiltere'de yayımlanacak olan uygulama acemi öğretmenler (Hobi sahipleri) ve hobi sahibi olmak isteyenleri birleştiren ortak platformdur. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

 • GIRDAP - ULAK

  Verilerini çaldırmak istemeyen resmi birimler için geliştirildi. WhatsApp uygulamasının birime özel geliştirilmiş halidir. Özel algoritması sayesinde verilere ulaşılmasını imkansız kılar.

 • CHANGELLY

  BlockChain alt yapılı para birimlerini üreten cihazların satışı ve aynı para birimlerinin canlı piyasa değeri bilgileri yayımlanmaktaydı.

 • GERI SAR

  Basit bir oyun uygulaması. Çarkıfelek mantığında çevrilen çarkdan çıkan harflere göre kelime bulmaca.

 • SoundView

  Sosyal sorumluluk projesi olan NixTexter (Sesleri Gör) geliştirme aşamasında. Sağır telefon kullanıcıları için özel geliştirilmektedir.

 • NIXVM

  Danışan - Danışman buluşmalarını sanala taşıyan uygulamamız geliştirme aşamasındadır. Ortak platform uygulamasıdır.

 • INSURTECH ACADEMY

  Meslek liseli öğrencilerimizin gelecekte mesleklerinde daha tecrübeli olabilmesi ve yeni nesil teknolojilere hakim olması gerektiği düşüncesiyle Microsoft Imagine Academy ile eğitimlerini sağlamlaştırdık. AcerPro bünyesinde geliştirildi.

Telif Hakkı © 2024 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı